Roulette chat innovations

Chatroulette.com closed some time ago as you know. Roulette chat innovations foreshadowed in this downtime. His innovations created a stir once again facilitated the visual chat users to roulette. Their own innovations, such as the size of these cameras, chat with users ayarlayabileceklerdir roulette. cetrulet gettin reduced the number of users, such as innovations in this chat needs quite a lot of roulette. Chat and liked and loved by a lot of practice to the roulette. Although using them maliciously varsada Although roulette chat nevertheless very entertaining. In the meantime, out of bird chatroulette program. indirirebilirsiniz chatroulette program.
20:17 | 0 yorum | Yazının Devamını Oku...

Chatroulette in India

There is no Chatroulette in India. Despite the fact that more than 1 billion people are living in this country, there is no specific website for Indians looking for a Chatroulette session with other Indians.

All the other majors languages or countries have their local Chatroulette:

» Spanish: Quierochat.com
» Korean: Ranchat.com
» Chinese: Vdchat.com
I have one idea for an ambitious businessman: create a Chatroulette like for Indians! People from different regions (Kerala, Punjab, Sikkim, Kashmir, Delhi NCR) or cities (Delhi, Gurgaon, Mumbai, Bangalore, Chennai, Pondicherry etc) could choose a specific geography and talk to each other.

Just for your information, the following websites are considered as the 10 best in India:

1.Rediff.com
2.Bharatstudent.com
3.sulekha.com
4.masalatalk.com
5.Rediffmail.com
6.Indya.com
7.In.com
8.Moneycontrol.com
9.NDTV.com
10.Guruji.com
16:49 | 0 yorum | Yazının Devamını Oku...

Sites like Photofunia .com

If you want to have some fun with your photos on Chatroulette, here is a list of 15 sites like Photofunia:

1.funphotobox.com
2.loonapix.com
3.picnik.com
4.dumpr.net
5.befunky.com
6.pizap.com
7.faceinhole.com
8.bighugelabs.com
9.photo505.com
10.pikipimp.com
11.bubblesnaps.com
12.writeonit.org
13.bubome.com
14.Deefunia.com
15.FaceMaza.com
Those 15 websites are similar to Photofunia and are 100% free. If you think Photofunia is a little boring, it is time for you to try some alternatives…
16:48 | 0 yorum | Yazının Devamını Oku...

Sites like Teenspot

Bored of Chatroulette to meet new friends? Here is a list of social networking sites like Teenspot:

» Friendster.com
» AllRespect.com
» Hi5.com
» NuTang.com
» Yuniti.com
» FaceParty.com
» Bebo.com
16:47 | 0 yorum | Yazının Devamını Oku...

ShufflePeople.WooMe.com

ShufflePeople.WooMe.com is a video chat similar to Chatroulette. You can meet and chat on webcam with people online for free. The website is a good alternative to Chatroulette.


List of websites like ShufflePeople.WooMe.com:
16:47 | 1 yorum | Yazının Devamını Oku...

Chat Rulet yenilikleri

Chatroulette.com bildiğiniz gibi bir süre önce kapalıydı. Bu kapalı kalma chat rulet in yeniliklerinin habercisiydi. Yaptığı yeniliklerle bir kez daha heyecan yaratan chat rulet kullanıcılara görsel kolaylıklar sağlamıştır. Bu yeniliklerle chat rulet kullanıcılar kameralarının boyutlarını kendi istedikleri gibi ayarlayabileceklerdir. cetrulet kullanıcı sayısı gittikce azaldığından bu gibi yeniliklere chat ruletin oldukça çok ihtiyacı vardır. Chat roulette bir çok kişinin beğendiği ve sevdiği uygulamadır. Her ne kadar kötü amaçla kullanan varsada onlara rağmen chat roulette genede çok eğlencelidir. Bu arada birde chatroulette programı çıkmış. chatroulette programını indirirebilirsiniz.
09:23 | 0 yorum | Yazının Devamını Oku...

Chatroulette Online

Chatroulette Online Sohbet Mekanı Tıkla Chatroulette Nasıl Kullanılır?
Chat roulette Google 2010’un en çok aranan konularını açıkladı. 2010 yılında aranan milyarlarca kelime içinde ilk üç sırada Chatroulette, iPad ve Justin Bieber yer aliyor.
Günümüzde Chat Roulette Sesli kameralı konuşma imkanı veren önemli bir site haline geldi chatroulette çoğumuz günlük boş vaktimizi değerlendirmek için kullanabiliriz.Can sıkıntısına birebir olan bu siteyi kullanmayı bilmeyen kullanıcılarımız olabilir.Yukarıdaki türkçe chat roulete bölümünde sesli ve kameralı sohbete başlayabilirsiniz peki chat rulet nedir chat rulette nasıl kullanılır bilmiyorsanız chat roulet nasıl kullanılır konulu videomuzu inceleyebilirsiniz.Chat rulet Türkiye sitemizde türkçe chat roulet keyfini doyasıya yaşayacaksınız.Chat Roulette Nasıl Kullanılır?
Yukarıdaki Chat Roulette Türkçe Sohbet Chat Alanının Yüklenmesini Bekleyiniz Loading (Yükleme) Dolduktan sonra Türkçe Cet rulet bölümü aktif olacaktır.Çet rulet programı indir meden kullanabilirsiniz. çhet rulet programı yükle ndikten sonra chat rulet uygulaması aktif olacaktır.
Açılan chat roulette uygulamasında yukarıda bulunan play butonuna tıklanır.O zaman chat roulette programı sizi uyaracaktır kamera ve mikrofonunuza erişebilirmiyim diye soracaktır
06:53 | 0 yorum | Yazının Devamını Oku...

Chatroulette

Chatroulette Chat roulette rastgele tanımadığın kişi ile sesli ve görüntlü konuşmak tabiri bu isme anlam katmaktadır. Chatroulette Günümüzde sohbet chat daha çok metin tabanlıydı. Fakat web teknolojilerinin gelişimi ile artık sohbet anlayışımız değişime uğradı. Artık sadece yazışmak yetmiyor. İnternet kullanıcıları karşısındaki yazıştığı kişilerin nasıl biri oldugunu onu yazarak tanımak yerine görerek kendsi hakkında daha net fikir sahbi olmayı istiyor. Ülkemizde sohbet genellikle msn ortamında geçiyor. Görüntülü ve sesli chat ortamını msn gibi bilgisayar yazılımları ile oluşturabiliyoruz.tabi herkes sadece tanıdığı kişilerle sesli ve görütülü biçimde yapmakta. Chat roulette bu platformlardan biri ve chat roulette dünyadaki farklı insanların birbirleri ile buluşmasını sağlıy
06:52 | 0 yorum | Yazının Devamını Oku...

Chatroulette, Facebook ve Twitter'ın tahtını sarsacak gibi... Çünkü hızla yayılıyor!

Rusya’da 17 yaşında bir öğrenci tarafından kurulan site, 3 ayda internetin en çok konuşulan fenomeni haline geldi. Aileleri ayaklandıran site, şu anda gençler arasında hızla yayılıyor. İnternet uzmanları ile teknoloji bloglarına göre, ne Facebook ne de Twitter, Chatroulette’i durduramayacak ve 2010’da herkes bunu konuşacak. Vatan'ın haberine göre Chatroulette’de Webcam’i açıp siteye girdiğinizde üye olmaya bile gerek kalmadan dünyanın herhangi bir yerinden karşınıza rastgele gelen insanlarla konuşabiliyorsunuz.

Karşınızdaki kişiyi beğenmediyseniz “Next”e basarak başkalarıyla konuşmaya geçebiliyorsunuz. Chatroulette, bundan henüz 3 ay önce kuruldu. Bir ay deneme döneminden sonra hızla yayıldı ve sonunda kullanıcı sayısı 20 bine ulaştı. Amerikan CBS kanalı da haber yapınca bu sayı 85 bine çıktı. Şu anda ise kullanıcı sayısı 150 bin civarında ve hızla artıyor. Henüz sitenin kim tarafından geliştirildiği bilinmiyor ancak söylentilere göre 17 yaşındaki Andrey Ternovskiy adlı bir Moskovalı öğrenci tarafından kuruldu.

Kullanımı ise çok kolay. Herhangi bir anda karşınıza Danimarka’nın bir köyünden, Çin’den bir şirkete kadar karşınıza dünyanın her yerinden insan çıkabiliyor. Chatroulette’in bu kadar ünlü olmasının bir nedeni ise ünlüler. Sitede Rihanna, Chris Brown gibi ünlüler karşınıza çıkabiliyor.
06:48 | 0 yorum | Yazının Devamını Oku...